Tragiczny wypadek. 17-latek zginął na miejscu.

0
130
KPP Tomaszów Lubelski
GAIA

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Machnowie Starym w powiecie tomaszowskim. 19-letni kierujący volkswagenem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do bocznego zderzenia z audi. W wyniku zderzenia się pojazdów, 17-letni pasażer volkswagena poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj w godzinach południowych doszło do śmiertelnego wypadku drogowego na drodze powiatowej w miejscowości Machnów Stary (gmina Lubycza Królewska).

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochodem marki VW Passat kierował 19-letni mieszkaniec gminy Ulhówek, który jechał z 17-letnim kolegą, mieszkańcem tej samej gminy.

Dotychczasowe ustalenia wskazują, że kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku Lubyczy Królewskiej, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzył prawym bokiem w jadący z naprzeciwka samochód marki Audi A3, którym kierowała 19-letnia mieszkanka gminy Lubycza Królewska.

Niestety pomimo podjętej reanimacji, 17-letni pasażer passata w wyniku poniesionych obrażeń, zmarł na miejscu zdarzenia.

Pomocy medycznej potrzebowali również 22-letni pasażer audi, mieszkaniec gminy Lubycza Królewska oraz kierujący volkswagenem. Zostali oni przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments