Franciszek Barnowski zwyciężył w „Szansie na Sukces” Gratulujemy!

1
675
GAIA

ABSOLWENT GIMNAZJUM NR 1 – FRANCISZEK   BARNOWSKI – 

ZWYCIĘZCĄ  „SZANSY NA SUKCES – PIOSENKI ANNY GERMAN”

„Szansa na sukces” to program, który daje młodym ludziom możliwość  zaprezentowania swojego talentu, pomaga rozwijać karierę. Swoją artystyczną drogę w ten sposób rozpoczęli między innymi Justyna Steczkowska, Katarzyna Stankiewicz, Katarzyna Cerekwicka, Joanna Kulig, Grzegorz Wilk, Michał Gasz,  Anna Wyszkoni, Ewa Farna, Daria Zawiałow, Alicja Szemplińska. 

Absolwent Gimnazjum nr 1 w Zamościu, Franciszek Barnowski w minioną niedzielę wystąpił w programie telewizyjnym TVP2 „Szansa na sukces”.  Odcinek poświęcony był postaci niezapomnianej Anny German, której piosenki są niezwykle klimatyczne, piękne i niesamowicie trudne dla wykonawcy. 

Swoją przygodę ze śpiewaniem Franek rozpoczął w pierwszej klasie gimnazjum, kiedy nauczycielka muzyki – Katarzyna Beda –  zaangażowała go do roli w musicalu „Królowa Śniegu”. W kolejnym musicalu „Piękna i Bestia”  zagrał rolę tytułową.   Od tego momentu poszło już z górki: dziesiątki festiwali, koncertów i konkursów, które Franek z reguły kończył na podium. Te wszystkie doświadczenia i wielogodzinna praca pozwoliły mu uwierzyć w siebie i dojść do tego miejsca. 

Obecnie Franciszek jest studentem pierwszego roku śpiewu estradowego  Akademii Muzycznej w Katowicach. 

Serdecznie gratulujemy  Frankowi i oczywiście wszyscy trzymamy kciuki za Opole! 

Tekst i zdjęcia: Katarzyna Beda

 

studio 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! scena klub 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! radio nagranie 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! nowe 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! miedzynarodowy bialystok 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! manewry 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! kosciol 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! kosciol 2 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! konkurs lublin 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! konkurs lublin 2 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! koncerty siedlce 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! egzamin studia 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! egzamin studia 2 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! studio x 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! szansa 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! piekna i bestia 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! moj kraj moj dom franek 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! niepodlegla 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! piekna i bestia 4 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! starowka zamosc 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! piekna i bestia 3 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! piekna i bestia starowka 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! piekna i bestia 2 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! miedzynarodowy bialystok 2 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! manewry bydgoszcz 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! miedzynarodowy bedzin 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! img 20180323 102953 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! manewry bydgoszcz 2021 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! franek szansa 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! franek szansa Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! franek bialystok scaled Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy! franek bydgoszcz 1 Franciszek Barnowski zwyciężył w "Szansie na Sukces" Gratulujemy!

 

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ann

Gratulacje talentu, dalszych sukcesów ?