19 – latka nie cieszyła się długo „prawkiem”.

0
163
fot. KPP Tomaszów Lubelski
GAIA

Wczoraj wieczorem na jednym ze skrzyżowań w Tomaszowie Lubelskim doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów. 19-letnia kierująca fordem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 19-letniemu kierującemu audi. Młodzi kierowcy oraz 17-letnia pasażerka audi potrzebowali pomocy medycznej. Za spowodowanie wypadku, mundurowi zatrzymali 19- latce prawo jazdy, które posiadała zaledwie od 4 miesięcy.

Wczoraj przed godziną 19:00 na skrzyżowaniu ulicy Ściegiennego z ulicą Pogodną w Tomaszowie Lubelskim doszło do wypadku drogowego.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca fordem, 19-letnia mieszkanka gminy Ulhówek, jadąc ulicą Pogodną i dojeżdżając do ulicy Ściegiennego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu drogą z pierwszeństwem 19-letniemu kierującemu audi, mieszkańcowi gminy Tomaszów Lubelski. 19-latek podróżował z dwójką pasażerów, natomiast kierująca fordem jechała sama.

W wyniku zderzenia się pojazdów, pomocy medycznej potrzebowali obydwoje kierujący oraz 17-letnia pasażerka audi. W szpitalu na obserwacji pozostała dwójka z nich. Przebadano również kierujących na zawartość alkoholu w organizmie, byli trzeźwi.

Mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów oraz prawo jazdy 19-letniej sprawczyni zdarzenia z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Młoda kobieta uprawnienia do kierowania posiadała zaledwie od 4 miesięcy.

sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska/ KPP Tomaszów Lubelski

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments