Wręczyła łapówkę, bo chciała zdać „prawko”. Grozi jej do 10 lat więzienia

0
121
fot: policja.pl
GAIA

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkance gminy Sieniawa. Wczoraj podczas państwowego egzaminu na prawo jazdy chciała przekupić pracownika Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Oddział w Biłgoraju w zamian za pozytywny wynik egzaminu. Kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzuty. Teraz stanie przed sądem.

Informację o kobiecie, która chciała przekupić egzaminatora na prawo jazdy dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał wczoraj około godziny 8:00. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 47-letnia mieszkanka gminy Sieniawa podczas praktycznego egzaminu na prawo jazdy odbywającego się na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Oddział Terenowy w Biłgoraju mieszczącego się przy ulicy Motorowej chciała przekupić egzaminatora. Wręczyła mu kilkaset złotych w zamian za pozytywny wynik egzaminu.

Mężczyzna o wszystkim powiadomił policjantów. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do komendy, a następnie do prokuratury, gdzie usłyszała zarzut wręczenia korzyści majątkowej. Prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakaz opuszczania kraju. 47-latka stanie przed sądem, grozi jej kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

info: młodszy aspirant Joanna Klimek/ KPP Biłgoraj

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments