Piotr Zając nie jest już wiceprezydentem Zamościa.

0
566
Piotr Zając stanowisko II Zastępcy Prezydenta Zamościa objął w lutym 2019 r. fot. archiwum NKZ.
GAIA

Piotr Zając przestał pełnić funkcję II Zastępcy Prezydenta Zamościa. Z ratusza przeniósł się do Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, gdzie objął stanowisko dyrektora ds. administracyjno-technicznych.

Piotr Zając z zamojskim ratuszem związany był przez 15 lat. Zaczynał jako stażysta w Wydziale Finansowym. Później został zatrudniony w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Następnie jako młodszy referent, już na podstawie umowę o pracę na czas nieokreślony, odpowiadał m.in. za utrzymanie terenów zieleni miejskiej i cmentarzy wojennych. W 2010 r. został kierownikiem referatu gospodarki komunalnej i w praktyce zastępcą dyrektora Romana Kozaka. W 2015 r. został kierownikiem Biura Ochrony Środowiska i Zieleni Miejskiej, a w kwietniu 2017 – dyrektorem Wydziału Gospodarki Komunalnej. W lutym 2019 r. Prezydent Andrzej Wnuk mianował go swoim drugim zastępcą. Piotr Zając zastąpił na tym stanowisku Magdalenę Dołgan (obecnie prezes ZGL).

Bardzo się cieszę, że mogę Piotra w naszym gronie witać. To jest niesamowicie zdolny, sprawny merytorycznie i bardzo – jak to młodzież mówi – ogarnięty człowiek – zaprezentował wtedy swojego nowego zastępcę, Prezydent Andrzej Wnuk.

Z początkiem października 2021r. Piotr Zając rozstał się z ratuszem i został zastępcą dyrektora ds. administracyjno-technicznych zamojskiego szpitala „papieskiego”.

Aktualnie Prezydent Andrzej Wnuk ma tylko jednego zastępcę. Jest nim Anna Maria Antos.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments