Zamojski Recman obchodzi 10 jubileusz. Wygraj stylowe męskie dodatki!

0
266
GAIA

Już niebawem, 8 i 9 października, marka Recman będzie obchodzić dziesiątą rocznicę otwarcia salonu w Zamościu. Z tej okazji na wszystkich, którzy w tych dniach odwiedzą salon mieszczący się w Revia Parku, czeka niespodzianka: 20% zniżka na cały nieprzeceniony asortyment w salonie!

Znana na rynku od 1986 roku firma Recman to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

To jednak nie koniec niespodzianek! Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 1 nagroda: perfumy Black by Recman 
  • 2 nagroda: spinki Recman 
  • 3 nagroda: krawat Recman

Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedz na pytanie: „Jak powinien wyglądać ślubny garnitur?”

Odpowiedź prześlij na adres mailowy [email protected] (w treści wiadomości należy koniecznie podać swoje imię i nazwisko). Czekamy do 6 października 2021 roku do godziny 23.59! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w salonie Recman w Revia Parku (ul. Lubelska 40, Zamość).

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku (klik) oraz Instagramie (klik).

dsc 9719 Zamojski Recman obchodzi 10 jubileusz. Wygraj stylowe męskie dodatki!

dsc 0441a 1 Zamojski Recman obchodzi 10 jubileusz. Wygraj stylowe męskie dodatki!

dsc 0984a Zamojski Recman obchodzi 10 jubileusz. Wygraj stylowe męskie dodatki!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments