Wypadek na Staszica. Policja poszukuje świadków zdarzenia.

0
302
fot. policja

Komenda Miejska Policji w Zamościu poszukuje świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 21 września kilka minut po godzinie 12:00 na terenie Starego Miasta w Zamościu. Idące ulicą Staszica dwie kobiety zostały uderzone przez cofający pojazd marki Renault. Obie przewróciły się, jedna z nich doznała obrażeń. Samochodem kierował mężczyzna. Osoby, które były świadkami zdarzenia oraz kierujący renault proszeni są o kontakt z Policją. Informacje można przekazywać dzwoniąc na numery: 47 815 14 22, 47 815 19 00 lub 112.

Do wypadku doszło 21 września bieżącego roku około godziny 12.00 na ulicy Staszica w Zamościu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Renault Master koloru białego cofając potrącił idące tamtędy dwie kobiety. W wyniku uderzenia przez samochód mieszkanki Zamościa w wieku 81 i 84 lat upadły na jezdnię. Kierujący renault zatrzymał się, wysiadł z samochodu i zapytał poszkodowane, czy nic się im nie stało. Będące w szoku kobiety oświadczyły, że nie, wtedy kierujący renault odjechał. Jednak po chwili zaczęły odczuwać dolegliwości bólowe. Mąż jednej z nich, który przyjechał na miejsce wypadku zawiózł je do szpitala. Po badaniach okazało się, że 81-latka w wyniku upadku na jezdnię doznała obrażeń ciała. Natomiast jej starsza koleżanka wyszła ze zdarzenia z ogólnymi potłuczeniami.

Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci. Kierujący renault proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, ulica Wyszyńskiego 2. O kontakt proszone są również osoby, które były świadkami tego wypadku.

Wszelkie informacje prosimy kierować pod numer telefonu 47 815 14 22 (do 15:30) bądź całodobowo 47 815 19 00. Można zadzwonić także na numer 112 lub zgłosić się w tej sprawie osobiście do najbliższej jednostki policji.

Źródło: KMP Zamość, starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

Poprzedni artykułKoncert „Osiecka po męsku” na podsumowanie 46. Zamojskiego Lata Teatralnego
Następny artykułNowa droga w powiecie oficjalnie oddana do użytku.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments