VI Zwierzynieckie Warsztaty Wokalne ruszyły.

0
371

VI edycja Zwierzynieckich Warsztatów Wokalnych właśnie ruszyła! W dniach 16-21 sierpnia 2021 r., w urokliwym Zwierzyńcu na Roztoczu, swoje umiejętności wokalne uczestnicy szlifować będą w gronie mistrzów takich jak: Monika Borzym, Janusz Radek i Janusz Szrom z towarzyszeniem znanych polskich muzyków jazzowych.

Warsztaty są nawiązaniem do znakomitej tradycji z lat 80. XX wieku – w Zwierzyńcu na Roztoczu odbywały się wówczas Ogólnopolskie Warsztaty Jazzowe z udziałem takich muzyków, jak m.in. Jan Ptaszyn Wróblewski, Janusz Szprot, Bernard Kawka. Obecnie warsztaty nawiązują do przeszłości, ale oferują także nową jakość, m.in. poprzez różnorodność stylistyczną muzyki wykonywanej przez uczestników i artystów.

Kierownikiem artystycznym warsztatów jest pochodzący ze Zwierzyńca muzyk perkusista Mirosław Sitkowski. Organizatorem warsztatów jest Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu.

Warsztaty ruszyły, a my serdecznie zapraszamy na codziennie jam session o 21.00 w kinie „Skarb”, recital Moniki Borzym 20 sierpnia 2021 r. w kinie „Skarb” oraz koncert finałowy 21 sierpnia 2021 r. o godzinie 18.00, podczas którego zaprezentują się uczestnicy warsztatów, a na zakończenie swoje recitale wykonają Janusz Radek i Janusz Szrom. Miejsce: dziedziniec Browaru Zwierzyniec. Wstęp wolny!

– materiał nadesłany

zww plakat VI Zwierzynieckie Warsztaty Wokalne ruszyły.

Poprzedni artykuł2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej wyróżniona 
Następny artykułKredyt 10 tys. – gdzie najlepiej wziąć kredyt na 10 tysięcy?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments