Czerwone Gitary na Dożynkach Powiatu Zamojskiego. [PROGRAM WYDARZENIA]

0
381
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay

Gwiazdą Dożynek Powiatowo – Gminnych w Sitnie będzie zespół Czerwone Gitary. Święto Plonów organizowane przez Powiat Zamojski i Gminę Sitno odbędzie się 22 sierpnia (niedziela) na terenie obiektu sportowego przy Szkole Podstawowej im. Wandy Popławskiej.

Uroczystości dożynkowe rozpoczną się o godz. 10.00 od przemarszu korowodu na centralny plac dożynkowy. Tam nastąpi uroczyste otwarcie wydarzenia oraz wręczenie honorowych odznaczeń państwowych „Zasłużony dla Rolnictwa”. O godz 12.00 rozpocznie się msza święta dziękczynna. Po niej – o godz. 13.30 zaplanowano występ Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”, rozstrzygnięcie konkursu wieńców dożynkowych oraz występy artystów z Gminy Sitno.

O godz. 16.00 na scenie zagra gwiazda tegorocznych dożynek – zespół „Czerwone Gitary”. Po nim wystąpią zespoły: „Energy Girls”, „Power Play”, „TeX”, „Pozytywnie albo wcale”. Na sam koniec zaplanowano zaś dyskotekę, którą poprowadzi „Dj Toxic”.

W trakcie dożynek nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. W godzinach 14.00-19.00 dzieci będą mogły korzystać do woli z darmowych dmuchańców.

Nowy Kurier zamojski jest patronem medialnym wydarzenia.

11096 mapa dojazdu Czerwone Gitary na Dożynkach Powiatu Zamojskiego. [PROGRAM WYDARZENIA]

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments