Czerwone Gitary na Dożynkach Powiatu Zamojskiego. [PROGRAM WYDARZENIA]

0
390
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay

Gwiazdą Dożynek Powiatowo – Gminnych w Sitnie będzie zespół Czerwone Gitary. Święto Plonów organizowane przez Powiat Zamojski i Gminę Sitno odbędzie się 22 sierpnia (niedziela) na terenie obiektu sportowego przy Szkole Podstawowej im. Wandy Popławskiej.

Uroczystości dożynkowe rozpoczną się o godz. 10.00 od przemarszu korowodu na centralny plac dożynkowy. Tam nastąpi uroczyste otwarcie wydarzenia oraz wręczenie honorowych odznaczeń państwowych “Zasłużony dla Rolnictwa”. O godz 12.00 rozpocznie się msza święta dziękczynna. Po niej – o godz. 13.30 zaplanowano występ Zespołu Pieśni i Tańca “Zamojszczyzna”, rozstrzygnięcie konkursu wieńców dożynkowych oraz występy artystów z Gminy Sitno.

O godz. 16.00 na scenie zagra gwiazda tegorocznych dożynek – zespół “Czerwone Gitary”. Po nim wystąpią zespoły: “Energy Girls”, “Power Play”, “TeX”, “Pozytywnie albo wcale”. Na sam koniec zaplanowano zaś dyskotekę, którą poprowadzi “Dj Toxic”.

W trakcie dożynek nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. W godzinach 14.00-19.00 dzieci będą mogły korzystać do woli z darmowych dmuchańców.

Nowy Kurier zamojski jest patronem medialnym wydarzenia.

11096 mapa dojazdu Czerwone Gitary na Dożynkach Powiatu Zamojskiego. [PROGRAM WYDARZENIA]

Poprzedni artykułWyprawka dla Bidula. Zbiórka dla Domu Dziecka w Zamościu.
Następny artykułJoao Almeida zwycięzcą II etapu 78. Tour de Pologne z Zamościa do Przemyśla.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments