Nowiutki plac zabaw i siłownia pod chmurką.

0
398
Na osiedlu Podklasztor w Krasnobrodzie stanął nowiutki plac zabaw oraz plenerowa siłownia. Obie atrakcje powstały dzięki staraniom Stowarzyszenia Mieszkańców “Nasz Podklasztor”. Całkowita wartość projektu to 55 tys. zł. 
Na terenie kompleksu rekreacyjnego pojawił się: zestaw zabawowy, trzy bujaki, huśtawka podwójna wahadłowa, dwie huśtawki tzw. “ważki”, stożek, drabinka, wahadełko+ biegacz+twister, odwodziciel+steper, orbitek wolnostojący.
Dodatkowo miejsce to wyposażono w ławki i kosze na śmieci. Stanęła tu także tablica informacyjna.
Projekt. pn. „Rozwój infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej gminy Krasnobród poprzez budowę placu zabaw i siłowni zewnętrznej” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Projekt realizowany w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD „Nasze Roztocze”. Wykonawca zadania była firma Apis Polska Sp. z o.o z Jarosławia. Całkowita wartość projektu to 55 tyś. zł.
Poprzedni artykułKsiążnica zaprasza na zajęcia wakacyjne
Następny artykułRuszył plebiscyt na najlepszy spektakl ZLT
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments