Bosko w Zamojskim Domu Kultury

0
130

 

Wczoraj – 25 lipca, w Zamojskim Domu Kultury odbyło się pierwsze wydarzenie kulturalne w wyremontowanej sali widowiskowej.
W ramach 46. Zamojskiego Lata Teatralnego, na nowej scenie, Teatr Ludowy z Krakowa zaprezentował spektakl pt. „Boska” z Martą Bizoń w roli głównej.

Była to opowieść o bogatej ekscentryczce Florence Foster Jenkins, której brak słuchu i głosu, nie przeszkodził w zrobieniu światowej kariery śpiewaczki. Przeszła do historii jako Boska! Radośnie fałszując, rozkoszowała się swoim brakiem talentu, albo… wiarą, w to, czego Bóg jej poskąpił. Nazywano ją  najgorszą śpiewaczką świata, ale pomimo całkowitego braku talentu wokalnego cieszyła się dużą popularnością, a jej koncerty miały zawsze pełną widownię.

Taka też widownia była w niedzielę w Zamojskim Domu Kultury.

30 lipca (najbliższy piątek) odbędzie się ostatni już spektakl Zamojskiego Lata Teatralnego. Na deskach ZDK zaprezentuje się Teatr Ochoty, w sztuce pt. „Z życia roślin”. Bilety można nabyć w Zamojskim Domu Kultury i na www.biletyna.pl

Fot. Kazimierzch Chmiel

lp1 5691 Bosko w Zamojskim Domu Kultury lp1 5690 Bosko w Zamojskim Domu Kultury lp1 5687 Bosko w Zamojskim Domu Kultury lp1 5676 Bosko w Zamojskim Domu Kultury lp1 5674 Bosko w Zamojskim Domu Kultury lp1 5671 Bosko w Zamojskim Domu Kultury lp1 5707 Bosko w Zamojskim Domu Kultury

Poprzedni artykułDarmowe chwilówki – pierwsza pożyczka bez opłat
Następny artykułMedaliści Mistrzostw Polski!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments