“Wędrująca Estrada” odwiedzi cztery zamojskie osiedla. Będzie aktywnie, wesoło i kolorowo!

0
701
fot. archiwum NKZ

„Wędrująca Estrada” znów wyruszy w tournée po zamojskich osiedlach. Cykl plenerowych imprez pod hasłem „Postaw na rodzinę” organizowany przez Zamojski Dom Kultury rozpocznie się 27 lipca na Osiedlu Karolówka (tereny SOSW ul. Śląska). 28 lipca “Estrada” przywędruje na Osiedle Zamoyskiego
(tereny zielone na osiedlu niebieskim), a 3 sierpnia pojawi się na Osiedlu Zamczysko (za świetlicą osiedlową ul. Obronna). Ostatni festyn w ramach projektu odbędzie się 4 sierpnia na Osiedlu Partyzantów (Ogródek Jordanowski ul. Kiepury).

W tegorocznej edycji wydarzenia nie zabraknie warsztatów, malowania twarzy, spektakli, konkursów oraz zabaw sportowych. Uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę poznać formy działań profilaktycznych, z których może skorzystać każdy mieszkaniec i mieszkanka Zamościa. Jak informują organizatorzy – Wędrująca Estrada zawita na osiedlach pod postacią Wędrującego Pociągu, składającego się z 4 wagonów, czyli oddzielonych od siebie przestrzeni, w których odbywać się będą warsztaty dla dzieci i rodzin: bajkowe opowieści, warsztaty plastyczne, strefa zabaw dla dzieci, sportowe aktywności.

“Wędrująca Estrada” jest finansowana ze środków Miasta Zamość.

 

 

Poprzedni artykułMałżonkowie świętowali złote gody [ZDJĘCIA]
Następny artykułMarihuana w BMW
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments