„Kino bawi, uczy i wychowuje” – nabór uczestników projektu

0
314

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na wakacyjne spotkania filmowe w ramach projektu „Kino uczy, bawi i wychowuje”. W repertuarze najnowsze filmy i animacje. Każde spotkanie obejmie pokaz specjalnie dobranego filmu oraz krótką prelekcję psychologa, wprowadzającą uczestników w tematy podejmowane w filmie i rozwijającą kompetencje społeczno-emocjonalne widzów. W projekcie mogą brać udział dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa) wraz z opiekunami, zamieszkujące lub uczące się na terenie miasta Zamościa. Bilety na seans są sfinansowane ze środków otrzymanych z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązania Problemów Alkoholowych na 2021 rok.

Najbliższe spotkanie już 15 lipca 2021. Dzieci w wieku wczesnoszkolnym (I-III klasa, szkoła podstawowa) o godz. 10:30 zapraszamy na kolejny rozdział ukochanej przez wszystkich historii ze studia Dreamworks „Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności” – to opowieść o uroczej dziewczynce, Lucky, której przygoda życia zaczyna się, kiedy poznaje mustanga o imieniu Wolny Duch. Starszym dzieciom (klasy IV-VIII, szkoła podstawowa) zaprezentujemy porywające widowisko fantasy „Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów”, w którym pierwsze skrzypce gra laureatka Oscara – Angelina Jolie, a wspierają ją: David Oyelowo, Anna Chancellor, Clarke Peters i Michael Caine. Początek spotkania o godz. 10:45.

Obowiązują zapisy w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9, tel. 84 639 23 13. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o kwalifikacji do projektu decyduje kolejność zgłoszeń. W projekcie mogą brać udział dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa) wraz z opiekunami, zamieszkujące lub uczące się na terenie miasta Zamościa. 

Celem programu jest zwiększenie oferty form spędzenia czasu wolnego, wzrost świadomości na temat zagrożeń, wzmocnienie postawy prospołecznej, prozdrowotnej i prorodzinnej, przeciwdziałanie uzależnieniom. Projekt został dofinansowany przez Miasto Zamość ze środków otrzymanych z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązania Problemów Alkoholowych na 2021 rok.

Szczegółowe informacje: www.stylowy.net

Poprzedni artykułTerroryzowali ekspedientki i kradli pieniądze z utargu. Szajka sklepowych rabusiów w rękach policji
Następny artykułWażna informacja! Zamknięte skrzyżowanie na Starym Mieście
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments