Matki i córki Ałbeny Grabowskiej-Grzyb – spotkanie DKK

0
157

Książnica Zamojska serdecznie zaprasza na ostatnie przedwakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się  30 czerwca 2021 roku, o godz. 16.00 w Książnicy Zamojskiej im. S. K. Zamoyskiego w Zamościu (ul. Kamienna 20). Tym razem tematem dyskusji jest książka Matki i córki autorstwa Ałbeny Grabowskiej-Grzyb.

Matki i córki to opowieść o czterech kobietach, które łączą więzi krwi – prababka, babka, matka i córka. Kobiety, których losy przeplatają się z burzliwą historią XX wieku. Każda z nich skrywa jakiś sekret. Pełna tajemnic i dramatów opowieść, która ciągnie się przez lata.

Ałbena Grabowska-Grzyb – jest popularną i cenioną polską powieściopisarką, która swoje niezwykłe, niespotykane w Polsce imię, oznaczające kwitnącą jabłoń, zawdzięcza bułgarskim korzeniom. Z wykształcenia lekarka, doktor nauk medycznych ze specjalizacją w neurologii i epileptologii, studia medyczne skończyła na warszawskiej Akademii Medycznej. Jako neurolog pracowała m.in. w Klinice Neurologii i Epileptologii w Warszawie oraz w szpitalu dziecięcym w Dziekanowie Leśnym.

Autorka bestsellerowej sagi Stulecie Winnych, na podstawie której powstał serial.

WAŻNE: Podczas spotkania obowiązują zasady reżimu sanitarnego

źródło: https://lubimyczytac.pl

dkkczerwiec2021 Matki i córki Ałbeny Grabowskiej-Grzyb – spotkanie DKK

Poprzedni artykułDuży wzrost ślubów w zamojskim Urzędzie Stanu Cywilnego
Następny artykuł„Czytajmy – RAZEM” 2021 – projekt Książnicy Zamojskiej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments