Trwa sprzedaż mieszkań w II etapie inwestycji Lipska 61

0
810

139 nowoczesnych i funkcjonalnych lokali mieszkalnych w otoczonej zielenią, spokojnej okolicy, nieopodal centrum miasta. Tak przedstawia się jedna z najnowszych inwestycji mieszkaniowych, realizowanych obecnie w Zamościu u zbiegu ulic Lipskiej i Fredry. I etap projektu został bardzo dobrze przyjęty, swoich nabywców znalazły już niemal wszystkie lokale mieszkalne. Obecnie zamojski deweloper prowadzi sprzedaż mieszkań i powierzchni pod lokale użytkowe w kolejnej fazie inwestycji.

Osiedle „Lipska 61” powstaje na terenie dawnej „Autonaprawy”. Inwestor – firma PR-BUD z Kalinowic zakupił tę działkę na początku 2019 roku z licytacji komorniczej i wkrótce potem rozpoczął budowę. Docelowo osiedle składać się będzie z czterech kameralnych czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych z windami. Znajdzie się w nich łącznie 139 lokali mieszkalnych o podwyższonym standardzie o powierzchni od 42 do 85 m2, z balkonami, tarasami lub ogródkami, w zależności od kondygnacji. Ponadto na parterach zaprojektowano 7 lokali przeznaczonych na cele usługowe. Do dyspozycji mieszkańców i najemców będzie 117 miejsc parkingowych w garażach podziemnych oraz 54 ogólnodostępnych miejsc parkingowych na parkingach zewnętrznych. W trosce o komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, zainstalowany został monitoring, planowane jest również utworzenie rekreacyjnej przestrzeni dla najmłodszych.

Realizacja inwestycji przebiega zgodnie z planem. Pierwszy etap budowy osiedla został już ukończony. Do użytku oddano dwa bloki od strony ul. Fredry. Właściciele mieszkań właśnie dokonują odbioru kluczy i wkrótce będą się mogli wprowadzać do gotowych lokali. Dodatkowo inwestor wykonał na własny koszt i oddał w użytkowanie Urządu Miasta Zamość fragment ulicy Aleksandra Fredry wraz z dwoma zjazdami z niej na teren inwestycji. Obecnie realizowany jest drugi etap inwestycji, w ramach której powstają dwa kolejne budynki wielorodzinne. Planowane zakończenie prac ma nastąpić na przełomie 2022/23 roku, ale zakupić mieszkanie można już teraz. Wszystkie szczegóły dotyczące inwestycji, a także plany mieszkań znaleźć można na stronie internetowej dewelopera http://www.prbud.eu/

Bogata oferta mieszkań skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców. Spośród dostępnych lokali mieszkalnych (przytulnych mieszkań dwupokojowych, wygodnych trzypokojowych oraz komfortowych mieszkań czteropokojowych) zarówno single, rodziny z dziećmi, jak i seniorzy znajdą coś na miarę swoich potrzeb.

Niepodważalnym atutem inwestycji jest świetna lokalizacja i bliska dostępność ważnych punktów, jak sklepy, szkoły czy przedszkola. Osiedle zlokalizowane jest kilka minut drogi spacerem od zamojskiego Starego Miasta. Ponadto, w pobliżu znajduje się rzeka Łabuńka oraz Zalew Miejski, dzięki czemu mieszkańcy będą mieć możliwość miłego spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Stonowana, utrzymana w szarościach i bieli kolorystyka elewacji oraz zastosowane przeszklenia sprawiają, że osiedle prezentuje się elegancko i nowocześnie. Jak podkreśla inwestor – zastosowane w projekcie założenia, mają przyczynić się do niskich kosztów eksploatacji, komfortu użytkowania oraz funkcjonalności osiedla.

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania na Osiedlu „Lipska 61”, po wcześniejszym umówieniu się mogą obejrzeć wnętrza już istniejących budynków mieszkalnych. W tym celu należy kontaktować się z biurem sprzedaży firmy PR-BUD pod adresem Kalinowice 44, nr tel. kom. +48 500 793 501, email: [email protected]

zrzut ekranu 2021 06 22 o 193020 Trwa sprzedaż mieszkań w II etapie inwestycji Lipska 61 dsc 6061 Trwa sprzedaż mieszkań w II etapie inwestycji Lipska 61 dsc 6073 Trwa sprzedaż mieszkań w II etapie inwestycji Lipska 61

Poprzedni artykułTur od ciągnika przygniótł mężczyznę.
Następny artykułDwie kolejne nowe inwestycje drogowe w Zamościu – umowa podpisana
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments