Czołowe zderzenie na krajowej 17.

0
308
fot. KPP Krasnystaw

Do groźnego zderzenia pojazdów na drodze krajowej numer DK 17 doszło wczoraj w miejscowości Wólka Orłowska. Kierowca volkswagena zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka hyundaiem. Trzy osoby trafiły do szpitala. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

Do tego zdarzenia doszło wczoraj rano w miejscowości Wólka Orłowska na drodze krajowej numer DK 17. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen jadący od strony Zamościa w kierunku Krasnegostawu nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka hyundaiem. W wyniku zderzenia pojazdów trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala. Był to 44 kierowca volkswagena wraz z 28 – letnim pasażerem, a także 35 – letni kierowca hyundaia.

Na szczęście po badaniach lekarskich okazało się, że uczestnicy tej kolizji nie odnieśli poważnych obrażeń. Sprawca został ukarany 500 złotowym mandatem. Mężczyzna prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

źródło: KPP Krasnystaw

Poprzedni artykułOSiR zaprasza na rodzinny wypad rowerowy
Następny artykułKto zostawia w toalecie 3600 zł?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments