Kreatywne wakacje z MDK. Ruszyły zapisy.

0
257

„Kreatywne wakacje” – pod takim hasłem Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu będzie organizował zajęcia dla dzieci i młodzieży w okresie ferii letnich tj. od 28 czerwca do 31 sierpnia 2021 roku. Oferta zapewni młodszym i starszym bezpieczny i ciekawy wypoczynek.

Uczestnicy będą mieli możliwość poznania oferty artystycznych działań, które na co dzień realizowane są w MDK Zamość. W wakacyjnej ofercie znajdą się między innymi zajęcia taneczne, plastyczne, wokalne, teatralne, szachowe, rytmiczne oraz fotograficzne.

W ramach urozmaicenia zajęć placówka proponuje również spotkanie z Roztoczańską Grupą Ratowników Drogowych oraz warsztaty kreatywne pod nazwą „Być jak Morando” i „Akademia kreatywności”. Dodatkowo wraz z Osiedlowym Domem Kultury „Okrąglak” w Zamościu organizowany będzie projekt „Aktywni z ZTN Raptis”.

Zajęcia w MDK Zamość odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz.
od 8:00 do 14:35.

Warunkiem udziału jest dostarczenie podpisanej karty kwalifikacyjnej/zgody rodzica na udział dziecka w zajęciach okresowych (druk dostępny w sekretariacie MDK Zamość lub na naszej stronie internetowej).

Zapisy przyjmowane są w sekretariacie placówki do 25 czerwca 2021 roku. Szczegółowe informacje dotyczące ferii letnich znajdują się na stronie Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu: www.mdk.zamosc.pl lub pod nr tel. 84 638 44 46.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Poprzedni artykułStrażak z Zamościa podwójnym mistrzem Polski!
Następny artykułSpektakl dla dzieci w ramach Zamojskiego Lata Teatralnego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments