Jutro otwarcie Biedronki w nowym standardzie 3.0

0
1169

 

Po przebudowie równie imponującej jak remont drogi wojewódzkiej nr 835, Biedronka ma przyjemność zaprosić na otwarcie sklepu przy ulicy Wierzbowej 3 w Zamościu. Zmodernizowana placówka sieci zacznie działać już jutro, 11 czerwca, o godzinie 6.00.

Sklep został wyremontowany zgodnie z nowym standardem Biedronki – konceptem 3.0. Oznacza to, że wyodrębnione zostały strefy produktów niespożywczych i artykułów promocyjnych. Zaprojektowano też na nowo dział z alkoholami. Wyróżnikiem nowego konceptu jest również nowa ścieżka klienta, np. strefa owoców i warzyw ustawiona jest niesymetrycznie względem innych alejek. To rozwiązanie poprawia komfort poruszania się po sklepie i ułatwia zakupy.

Z okazji ponownego otwarcia sklepu przy ul. Wierzbowej 3 przygotowaliśmy dla klientów promocyjną ofertę – hitem jest zwłaszcza banan w cenie 1,99zł/kg.

Na zakupy do sklepu przy ul. Wierzbowej 3 zapraszamy serdecznie od poniedziałku do soboty w godzinach 06:00-22:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 08:00-20:00.

Poniżej zdjęcia:

biedronka zamosc wierzbowa zdjecie 1 Jutro otwarcie Biedronki w nowym standardzie 3.0 biedronka zamosc wierzbowa zdjecie 2 Jutro otwarcie Biedronki w nowym standardzie 3.0

Poprzedni artykułFontanna na Rynku Wodnym znów będzie czynna
Następny artykułPrzyrodnicze obserwatorium w Zamościu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments