Cofając potrącił pieszą

0
179
fot. KPP Tomaszów Lubelski

Wczoraj na placu gdzie obowiązuje strefa ruchu przy ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim doszło do wypadku drogowego. 50-letni kierujący mazdą, podczas manewru cofania potrącił pieszą. 47-latka w wyniku upadku doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Wczoraj po 13:00 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszej przy ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący mazdą 50-letni  mieszkaniec gminy Łaszczów chciał zaparkować samochód na placu gdzie obowiązuje strefa ruchu. Podczas manewru cofania nie zachował szczególnych środków ostrożności w wyniku czego potrącił przechodzącą za pojazdem mieszkankę gminy Bełżec. 47-letnia piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, gdzie po uzyskaniu pomocy medycznej została wypisana. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drodze oraz przypominamy, że znak D-52 oznacza wjazd na drogę wewnętrzną położona w strefie ruchu, gdzie obowiązują przepisy kodeksu drogowego, jak na każdej drodze publicznej.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Atrakcja w Parku Miejskim
Następny artykułFontanna na Rynku Wodnym znów będzie czynna
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments