Tragiczny wypadek. Kierowca zginął na miejscu

0
322
fot. KPP Tomaszów Lubeski

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Typinie (gmina Tomaszów Lubelski). 40-letni kierujący audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Pomimo prowadzonej reanimacji, kierujący poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj około godziny 16:00 doszło do śmiertelnego wypadku na drodze powiatowej w miejscowości Typin. Z ustaleń policjantów wynika, że samochodem marki Audi podróżowała czteroosobowa rodzina z gminy Jarczów. 40-letni kierujący jadąc w kierunku Podhorzec, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, po czym uderzył w drzewo.

Niestety pomimo prowadzonej reanimacji, 40-latek poniósł śmierć na miejscu. Jego 34-letnia żona razem z dwójką dzieci: 14-letnią dziewczynką i 7-letnim chłopcem zostali przewiezieni do szpitala. Z uwagi na poważne obrażenia jakich doznał 7-latek, został on przetransportowany śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala specjalistycznego.

Policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.  

Źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Poprzedni artykułUroczyste podsumowanie Konkursu Recytatorsko-Fotograficznego inspirowanego twórczością Tadeusza Różewicza [ZDJĘCIA]
Następny artykułZnamy PROGRAM 46. Zamojskiego Lata Teatralnego!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments