Policyjny śmigłowiec Black Hawk poszukiwał zaginionej 89-latki [FILM]

1
437
fot. KPP Hrubieszów

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 89-latki, która zaginęła w środę w miejscowości Matcze. W akcji poszukiwawczej brał udział także policyjny śmigłowiec Black Hawk. Kobieta została odnaleziona w trudno dostępnym miejscu w pobliżu rzeki Bug, blisko 10 kilometrów od swojego domu. Kobieta cała i zdrowa powróciła do domu.

Odnalezieniem całej i zdrowej 89-letniej mieszkanki Matcza zakończyły się poszukiwania w które zaangażowało się wiele służb z użyciem specjalistycznego sprzętu. W poszukiwania zaangażowali się policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie, funkcjonariusze Straży Granicznej ze Skryhiczyna i Horodła i Państwowej Straży Pożarnej z Hrubieszowa oraz druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Matcza. Dzisiaj do działań włączył się także policyjny śmigłowiec Black Hawk.

89-latka wyszła z domu w środę (26.05) około godziny 18:30 i  oddaliła się w nieznanym kierunku. Wczoraj została odnaleziona w trudno dostępnym miejscu w lesie przez funkcjonariusza Straży Granicznej ze Skryhiczyna. Na miejsce przybyła załoga karetki pogotowia, która udzieliła 89-latce opieki medycznej. Kobieta cała i zdrowa powróciła do domu.

źródło: KPP Hrubieszów

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Max

Wszystko super i cieszę się że kobieta się znalazła ale po co policji taki bojowy śmigłowiec, co będą do zarażonych czy nieszczepionych strzelać !!!!!!!!!!!!!!!!???????????????