Fiat Punto dachował. W środku była 4-osobowa rodzina.

0
314
fot. KPP Tomaszów Lubelski

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wczorajszego wypadku do którego doszło na jednym ze skrzyżowań w Tomaszowie Lubelskim. Kierująca Fiatem Punto zlekceważyła znak „STOP” co przyczyniło się do uderzenia w prawy bok jej pojazdu przez znajdującą się na drodze z pierwszeństwem Alfę Romeo. Pięcioro uczestników zdarzenia wymagało pomocy medycznej. Kierujący byli trzeźwi.

Wczoraj w godzinach popołudniowych, na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego z Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim, doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierująca Fiatem Punto, 40-letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego jadąc ulicą Sikorskiego, nie ustąpiła pierwszeństwaprzejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Piłsudskiego 34-letniemu kierującemu Alfą Romeo, mieszkańcowi gminy Józefów.

Siła uderzenia była na tyle duża, że Punto wylądowało na dachu. Czteroosobowa rodzina podróżująca tym pojazdem wymagała pomocy medycznej. Pasażerka z Alfy Romeo również została przetransportowana do szpitala. 34-letniemu kierującemu na szczęście nic się nie stało.

Policjanci na miejscu wypadku wykonali oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia oraz sprawdzili stan trzeźwości kierujących. Wynik wskazał, że byli trzeźwi.

źródło: starszy KMP Tomaszów Lubelski, sierżant Małgorzata Pawłowska

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments