Zmiany w kierownictwie zamojskiej policji.

0
693
Z dniem 24 maja 2021 roku Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie powierzył podinsp. Tomaszowi Halinowskiemu pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu. Fot. KMP Zamość

Od poniedziałku (24.05) pracę pionu służby prewencyjnej zamojskiej jednostki Policji nadzoruje podinspektor Tomasz Halinowski, któremu Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie powierzył obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu.

Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie inspektor Artur Bielecki powierzył obowiązki I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu podinspektorowi Tomaszowi Halinowskiemu. Świeżo upieczony komendant nadzorował będzie pracę funkcjonariuszy pionu prewencji.

Komendanci zamojskiej jednostki, kadra kierownicza oraz policjanci i pracownicy komendy złożyli podinspektorowi Tomaszowi Halinowskiemu gratulacje i życzyli efektywnej służby oraz wielu sukcesów na nowym stanowisku.

Nowy szef pionu służby prewencyjnej w szeregi Policji wstąpił 20 maja 1999 roku. Przechodząc kolejno szczeble kariery od 2013 roku pełnił służbę na stanowiskach kierowniczych. Był Zastępcą Naczelnika Wydziału Kryminalnego, a od 2017 roku – Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego naszej jednostki.

Z dniem 24 maja 2021 roku Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie powierzył podinsp. Tomaszowi Halinowskiemu pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu. Pan Komendant zastąpił na tym stanowisku mł. insp. Andrzeja Miodunę, który pełni służbę na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Janowie Lubelskim.

źródło: KMP Zamość 

 

Poprzedni artykułTragiczne zdarzenie. Ciągnik przygniótł mężczyznę.
Następny artykułZamykają kolejne ulice w obrębie Starówki!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments