Pieszy wtargnął na jezdnię. Kierowca golfa nie miał szans, by uniknąć zderzenia

0
443
fot. KPP Tomaszów Lubelski

W czwartek (20.05) w godzinach wieczornych doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Sabaudia. 41-letni pieszy, mieszkaniec powiatu tomaszowskiego wtargnął na jezdnię bezpośrednio przed jadącego VW Golfa. Mężczyzna na szczęście nie doznał poważnych obrażeń. Jak się okazało był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godz. 19:00. Dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego w miejscowości Sabaudia.

Policjanci ustalili, że bezpośrednio przed jadącą osobówkę wtargnął mężczyzna. 74-letni mieszkaniec gminy Rachanie, który kierował Volkswagenem Golfem nie miał szans by uniknąć zderzenia. Jak się okazało 41-letni pieszy, mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski był pod działaniem alkoholu i niespodziewanie, chcąc przejść na drugą stronę jezdni, wtargnął bezpośrednio przed jadącą osobówkę. Mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie po przebadaniu został zwolniony. Kierującemu golfem nic się nie stało. Był trzeźwy.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drodze, pamiętajmy o stosowaniu zasady ograniczonego zaufania.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Poprzedni artykułZamość na trasie 78. Tour de Pologne! [FILM]
Następny artykułUcieczkę przed policją zakończył w rowie.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments