Marihuana w BMW

1
321

Dwaj mieszkańcy Zamościa w wieku 32-lat odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Policjanci z Łabuń odnaleźli narkotyki w czasie kontroli BMW, w którym obaj podejrzani przebywali. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii wytłumaczą się przed sądem.

Policjanci z Łabuń w niedzielę podczas wieczornego patrolu miejscowości gminy zauważyli stojące na poboczu dwa samochody. Postanowili upewnić się czy nikt nie potrzebuje pomocy. W jednym z pojazdów nie było nikogo, natomiast w drugim marki BMW siedzieli dwaj młodzi mężczyźni. Na widok policjantów zaczęli zachowywać się bardzo nerwowo. Jeden z nich w czasie rozmowy z mundurowymi odrzucił coś do tylnej części samochodu. Zachowanie mężczyzn wzbudziło podejrzenia policjantów. Jak się okazało słusznie. Odrzucone zawiniątko było woreczkiem z suszem roślinnym. W czasie dalszej kontroli wyszło na jaw, że drugi z użytkowników pojazdu również posiadał zabronione substancje. Przed policjantami ukrył je w dłoni.   

Obaj mieszkańcy Zamościa w wieku 32-lat zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy. Do komendy trafił także zabezpieczony przez policjantów susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie 32-latkowie usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Przestępstwo tego typu zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3. 

źródło: KMP Zamość

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek

Dajcie spokój ludziom, zajmijcie się bandytami a nie takimi pierdołami