Był pijany i nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu [FILM]

0
215

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji odpowie 55-letni kierowca volkswagena polo. Mężczyzna mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie na skrzyżowaniu w Tomaszowie Lubelskim spowodował kolizję z bmw. Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu.

Wczoraj w godzinach południowych, na skrzyżowaniu ulic: Jana Pawła II z ulicą Żwirki i Wigury w Tomaszowie Lubelskim doszło do kolizji drogowej. Kierujący volkswagenem, 55-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj jadąc ulicą Jana Pawła II, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Żwirki i Wigury BMW. Autem tym kierował 25-letni mieszkaniec gminy Susiec.

Z uwagi na to, że volkswagen raptownie pojawił się na skrzyżowaniu, kierującemu BMW znajdującemu się na drodze z pierwszeństwem, nie udało się uniknąć z nim zderzenia.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących. 25-latek z BMW był trzeźwy, natomiast wynik badania kierującego volkswagenem wskazał, że miał on w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu, co z pewnością przyczyniło się do obniżenia zdolności do podejmowania prawidłowych reakcji na drodze. 55-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Podczas tego zdarzenia na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Ku przestrodze policja opublikowała zapis z kamer monitoringu miejskiego, który zarejestrował całe zdarzenie.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments