Śmiertelny wypadek z udziałem 83-latka

0
234

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w centrum miasta. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący rowerem 83 latek został potrącony przez mercedesa sprintera. Niestety rowerzysta zmarł wskutek odniesionych obrażeń.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 6.00 na ulicy Piłsudskiego. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że kierujący rowerem 83 letni mieszkaniec Hrubieszowa, nie zachował szczególnej ostrożności i wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod nadjeżdżający samochód marki Mercedes Sprinter Bus, kierowany przez 70 letniego mieszkańca Zamościa.

Kierującemu mercedesem nie udało się uniknąć potrącenia rowerzysty. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała. Po udzielonej pomocy przez pogotowie ratunkowe został przewieziony do szpitala. Niestety zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Funkcjonariusze ustalili, że w chwili wypadku kierowca mercedesa był trzeźwy. Teraz hrubieszowscy policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzili śledztwo, które dokładnie wyjaśni jaki był przebieg tego zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg. Dobra pogoda sprzyja jeździe rowerem. Zarówno kierujący samochodami, jak też sami rowerzyści powinni przede wszystkim kierować się przepisami, ale też zasadami zdrowego rozsądku. To od nas samych zależy bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: KMP Hrubieszów, asp. szt.Jarosław Karkuszewsk

68 184455 Śmiertelny wypadek z udziałem 83-latka 68 184454 Śmiertelny wypadek z udziałem 83-latka

Poprzedni artykułBezpłatne USG narządów kobiecych i USG ciąży
Następny artykułZasłabł i wypadł z ciągnika
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments