Wjechał w wiatę zabijając 58 i 63 latka

1
262

8 lat pozbawienia wolności grozi 38-latkowi, który kierując volvo uderzył w wiatę powodując śmierć dwóch mieszkańców powiatu biłgorajskiego. Mężczyzna, który w przeszłości był wielokrotnie karany między innymi za pobicia i groźby, wczoraj usłyszał zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował wobec 38 – letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Mężczyzna w miniony wtorek (04.05.2021 roku) około godziny 21:00 wjechał w wiatę znajdującą się przy stacji paliw w Biszczy pod którą siedziało dwóch mężczyzn. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń, pomimo prowadzonej reanimacji 58 i 73 latek zmarli na miejscu zdarzenia.

38- latek został zatrzymany. Jest on dobrze znany policjantom. W przeszłości był wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu między innymi bójki, pobicia i groźby karalne. Odpowiadał również przed sądem za kradzieże i uszkodzenie mienia. Notowany był także jako sprawca wykroczeń drogowych. Wczoraj usłyszał zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Za to przestępstwo grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Biłgoraj, młodszy aspirant Joanna Klimek

68 184453 Wjechał w wiatę zabijając 58 i 63 latka

68 184452 Wjechał w wiatę zabijając 58 i 63 latka

Poprzedni artykułZasłabł i wypadł z ciągnika
Następny artykułPolicjanci pożegnali swojego kolegę (zdjęcia i film)
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr

Rozbieżność w wieku z 63 latniego na 73 letniego w sumie 10 lat nie duzo ?znaczy się znowu szczepionki pewnie odmladzaja ???