Wypadek motocyklisty

0
449

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było prawdopodobną przyczyną wczorajszego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty w miejscowości Wożuczyn Cukrownia. 50-letni kierujący jednośladem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy.

Wczoraj około godziny 17:00 w miejscowości Wożuczyn Cukrowania doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem 50-letni mieszkaniec gminy Łaszczów prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad motocyklem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziona do szpitala. Badanie trzeźwości kierującego wykazało, że był trzeźwy.

Motocykliści stanowią grupę tak zwanych niechronionych uczestników ruchu drogowego, każde zdarzenie z ich udziałem może zakończyć się tragicznie. Dlatego apelujemy o nie przekraczanie dozwolonej prędkości i jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski, starszy sierżant Małgorzata Pawłowska

68 184393 2 Wypadek motocyklisty

Poprzedni artykułWypadek w Zamościu. Zderzyły się dwie rowerzystki. Obie jechały chodnikiem
Następny artykułKsiążnica Zamojska prosi o pomoc pomoc w utworzeniu księgozbioru obcojęzycznego.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments