74-latek przechodząc przez ulicę trafił do szpitala

2
189

74 – letni mieszkaniec Krasnegostawu trafił wczoraj do szpitala, po tym jak został potrącony przez samochód osobowy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna przekraczał jezdnię w miejscu niedozwolonym i wtargnął wprost pod jadącego volkswagena.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 13:00 na ulicy Lwowskiej w Krasnymstawie. Dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez samochód osobowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu, 74 – letni mężczyzna przekraczał jezdnię poza przejściem dla pieszych, w miejscu do tego niewyznaczonym i wygląda na to, że wtargnął wprost pod jadącego volkswagena, którym jechała 61 – letnia mieszkanka gminy Skierbieszów.

Badanie alkomatem wykazało, że oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 74 – latek w stanie przytomnym został przewieziony do tutejszego szpitala.

Mundurowi wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego wypadku drogowego i apelują o zachowanie zdrowego rozsądku podczas poruszania się po drogach publicznych, zwłaszcza przez osoby piesze. Pamiętajmy o korzystaniu z przejść dla pieszych i nie próbujmy przekraczać jezdni w miejscu niedozwolonym, zwłaszcza na odcinkach, gdzie panuje duży ruch pojazdów. Może to skutkować poważnymi, a nawet tragicznymi konsekwencjami.

Źródło: KMP Krasnystaw, młodszy aspirant Jolanta Babicz

68 184227 74-latek przechodząc przez ulicę trafił do szpitala

Poprzedni artykułGryf Gmina Zamość – informacje po meczu
Następny artykułPotrącił 2 kobiety i uciekł z miejsca wypadku
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tomi

trafił do szpitala w skutek potrącenia przez auto, a nie wskutek przechodzenia przez ulice