Znaczne ilości narkotyków w mieszkaniu 26-latka

0
221
fot. KMP Zamość

Policjanci w domu 26-latka odnaleźli susz roślinny i substancje psychoaktywne zawierające w swoim składzie metamfetaminę. Podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków 26-latek usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Kryminalni z zamojskiej Policji przeszukali mieszkanie, w którym przebywał 26-latek. Odnaleźli tam słoik, w którym było ponad 450 szarych tabletek. Odnaleźli także susz roślinny, woreczki z szarym i pomarańczowym proszkiem oraz przenośną wagę. Przeprowadzając wstępne badanie policjanci potwierdzili, że odnalezione substancje w swoim składzie zawierają metamfetaminę. Nielegalne substancje o wadze blisko 200 gram oraz susz roślinny zostały zabezpieczone, a mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego zatrzymany.

Wczoraj 26-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnych. Sąd Rejonowy w Hrubieszowie na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech najbliższych miesięcy.  

Zgodnie z przepisami posiadanie znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychoaktywnych zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułLubelscy Terytorialsi i PGE zacieśniają współpracę
Następny artykułZmarł ks. Henryk Kozyra pochodzący z parafii katedralnej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments