Jechał całą szerokości drogi i z otwartymi drzwiami.

0
200
fot. policja

54-letni kierujący audi w organizmie miał prawie 3 promile alkoholu oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jadąc z otwartymi drzwiami całą szerokością drogi, zwrócił uwagę innej kierującej, która powiadomiła służby. 54-latek ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem.

Wczoraj zgłaszająca powiadomiła dyżurnego zamojskiej komendy o nietrzeźwym kierowcy audi. Opisując zdarzenie powiedziała, że w miejscowości Wychody (gmina Zamość) jechała za kierującym audi, który miał otwarte drzwi od strony kierowcy i jechał całą szerokością jezdni. Przypuszczając, że jest nietrzeźwy wyprzedziła go i próbowała zmusić do zatrzymania, jednak bezskutecznie. Mężczyzna jechał dalej, po chwili zatrzymał się wjeżdżając na teren posesji. Zgłaszająca pojechała za nim, powiadomiła służby i poczekała na policjantów.

Dyżurny natychmiast skierował tam patrol. Gołym okiem widać było, że 54-letni kierujący audi był nietrzeźwy, mundurowi wyczuli od niego silną woń alkoholu z ust, mężczyzna mówił bełkotliwie i nie potrafił utrzymać równowagi. Badanie alkomatem tylko podrwiło stan nietrzeźwości mężczyzny, który w organizmie miał prawie 3 promile alkoholu. Jak się okazało mieszkaniec gminy Zamość siadając za kierownicę audi popełnił jeszcze jedno przestępstwo – złamał sądowy zakaz kierowani pojazdami mechanicznymi.

54-latek został zatrzymany. Wkrótce przed sądem odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do sądowych orzeczeń.

źródło: KMP Zamość

 

 

Poprzedni artykułPonad 8 mln zł dla Powiatu Zamojskiego na dwie duże inwestycje drogowe!
Następny artykułPies wpadł do głębokiego zbiornika. Ratowali go strażacy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments