2 – letnie dziecko wyjechało z podwórka na jezdnię wprost pod jadący samochód

0
364
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay

Krasnostawscy policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem, które dotyczyło potrącenia 2 – letniego dziecka przez samochód. Jak ustalili na miejscu, dziecko podczas zabawy na ,,jeździku” samo wyjechało z terenu posesji wprost na jezdnię. Na szczęście kierowca natychmiast zahamował i nie doszło do zderzenia. Policjanci apelują o rozwagę i zachowanie ostrożności podczas sprawowania opieki nad pociechami.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj na terenie Krasnegostawu. Dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie dotyczące potrącenia 2 – letniego dziecka przez samochód osobowy. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe. Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 2- letnie dziecko pozostające pod opieką babci podczas zabawy na ,,jeździku” wyjechało na jezdnię z terenu ogrodzonej posesji wprost pod jadący samochód osobowy. Na szczęście kierowca peugeota natychmiast zahamował i jak wynika z ustaleń, nie doszło do potrącenia 2 – latki, która prawdopodobnie sama przewróciła się przed pojazdem.

Dziecko nie posiadało widocznych obrażeń, jednak z uwagi na jego wiek, zostało przewiezione na badania do szpitala w Lublinie. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało i tego samego dnia opuściło szpital.

źródło: KPP Krasnystaw

Poprzedni artykułJakie są najpopularniejsze gry w zakładach bukmacherskich na esport?
Następny artykułZAMOŚĆ: Ledwo wyszedł z więzienia, już wrócił do kradzieży
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments