Pożar kamienicy. Ewakuowano 16 osób

0
354
fot. OSP KSRG Izbica

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności sobotniego pożaru kamienicy w miejscowości Izbica. Funkcjonariusze ewakuowali z ciągu trzech budynków 16 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Obecnie trwa dokładne badanie okoliczności i ustalanie przyczyn pożaru.

 

Informację o zdarzeniu dyżurny krasnostawskich policjantów otrzymał w sobotę (10.04) po godzinie 21:00. Ze zgłoszenia wynikało, że w miejscowości Izbica przy ulicy Rynek pali się dach budynku kamienicy.

Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe. Policjanci z Posterunku Policji w Izbicy jako pierwsi dotarli na miejsce i widząc kłęby gęstego dymu wydobywającego się z dachu kamienicy od razu podjęli decyzję o natychmiastowej ewakuacji mieszkańców. Z trzech sąsiadujących budynków ewakuowano łącznie 16 osób. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń.

W akcji gaśniczej brało udział 8 zastępów straży pożarnej. Straty powstałe w wyniku pożaru na chwilę obecną nie zostały oszacowane. Na chwilę obecną trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego pożaru.

źródło: KPP Krasnystaw

 

Poprzedni artykułUSG barku, łokcia i nadgarstka – trwają zapisy
Następny artykułPięć medali Orki
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments