Niszczył niemieckie auta

1
216

25-latek idąc przez parking na ulicy Sadowej w Zamościu kopał w napotkane pojazdy. W ten sposób uszkodził trzy zaparkowane tam samochody. Wartość poniesionych strat właściciele oszacowali na łączną kwotę prawie 2,5 tysiąca złotych. 25-latek został zatrzymany, wkrótce ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem.

W niedzielny wieczór dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym agresywnym mężczyźnie, który chwilę wcześniej uszkodził lusterko w stojącym na parkingu przy ulicy Sadowej audi. Policyjny patrol zauważył podejrzanego obok pobliskiej stacji paliw. Był nim kompletnie pijany 25-latek z Zamościa. Mężczyzna został zatrzymany.

Jak się okazało audi to nie jedyny samochód zniszczony przez 25-latka. Na tym samym parkingu wandal kopnął w drzwi BMW powodując ich wgniecenie oraz w ten sam sposób uszkodził nadkole w volkswagenie. Właściciele pojazdów wycenili poniesione straty na łączną kwotę prawie 2,5 tysięcy złotych.

Wkrótce 25-latek usłyszy zarzuty zniszczenia samochodów. Ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem. Za niszczenie cudzej rzeczy grozi kara pozbawienia wolności do lat  5.

Źródło: KMP Zamość, starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

Poprzedni artykułŚrodki ochrony dla kościołów
Następny artykułWspaniała wiadomość – ulica Piłsudskiego będzie jak nowa (FILM)
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zenek

Znowu czepiają się niewinnego, przecież on jest bezstresowo wychowany!!