Zamość był gospodarzem Halowych Mistrzostw Polski w Łucznictwie

0
514
fot. KS "Agros" Zamość

W miniony weekend (13-14 marca) w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyły się XIII Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski oraz XXXVI Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów. 

Zawody miały na celu wyłonienie Halowych Mistrzów Polski na rok 2021 w kategorii junior i młodzieżowiec w łukach klasycznych oraz w łukach bloczkowych. Organizatorami imprezy byli Klub Sportowy „Agros” Zamość oraz Polski Związek Łuczniczy. 

W rywalizacji wzięło udział ponad 150 zawodniczek i zawodników z blisko 30 klubów sportowych z całego kraju. Najlepsi łucznicy z każdej kategorii otrzymali medale, dyplomy, puchary oraz nagrody finansowe. Drugiego dnia po zakończeniu wszystkich rozgrywek odbyła się ceremonia dekoracji, którą swoją obecnością zaszczycili: Starosta Powiatu Zamojskiego Pan Stanisław Grześko oraz Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu w Zamościu Pan Piotr Orzechowski. 

Halowe Mistrzostwa Polski w łucznictwie zostały zorganizowane na zlecenie Polskiego Związku Łuczniczego, przy współpracy oraz wsparciu finansowym Miasta Zamość oraz Powiatu Zamojskiego. 

Protokoły końcowe z rozgrywek łuczników są dostępne na stronie internetowej Klubu Sportowego „Agros” Zamość. Na Facebooku Klubu znaleźć można obszerną galerię zdjęć z mistrzostw.

Klub Sportowy „Agros” Zamość, jako główny organizator serdecznie dziękuje za pomoc przy organizacji oraz wparcie finansowe mistrzostw. 

– materiał nadesłany

Poprzedni artykuł10 – latek wjechał quadem wprost pod BMW
Następny artykułSporo nowych ofert staży w PUP Zamość
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments