ZAMOŚĆ: Nakradł perfum za 1600 zł. Długo nie cieszył się ich zapachem.

0
355
zdjęcie ilustracyjne: Pixabay

58-latek usłyszał zarzut kradzieży kosmetyków z jednej z zamojskich drogerii. Ze sklepowych półek dwukrotnie zabrał męskie perfumy na łączną kwotę ponad 1600 złotych. Z popełnionych przestępstw wytłumaczy się przed sądem.

W miniony poniedziałek przedstawiciel jednej z zamojskich drogerii przy ulicy Hrubieszowskiej powiadomił policjantów o kradzieży markowych perfum z terenu sklepu. Zawiadamiając o przestępstwie oznajmił, iż sprawca z półek sklepowych zabierał flakoniki męskich perfum, chował je, a następnie wychodził ze sklepu nie płacąc za towar. Podejrzany o kradzież 58-latek z Zamościa został ujęty przez ochronę sklepu i przekazany policjantom. Skradziony towar powrócił na sklepowe półki.

Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że to nie jedyna kradzież, którą ma na sumieniu 58-latek. W minionym miesiącu z tego samego sklepu także zabrał męskie perfumy. Przedstawiciel sklepu oszacował wartość poniesionych strat na łączną kwotę ponad 1600 złotych.

Wczoraj 58-latek usłyszał zarzuty kradzieży. Dalszym jego losem zajmie się sąd. Kodeks karny za kradzież cudzej rzeczy przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułArsenal vs Tottenham – zapowiedź meczu i typy!
Następny artykułKonkurs Wielkanocny dla mieszkańców Zamościa i regionu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments