ZAMOŚĆ: 55-latka odpowie za kradzież płaszcza z galerii handlowej

0
491
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay

Policjanci ustalili kobietę, która ze sklepu ukradła damski płaszcz o wartości blisko 600 złotych. 55-latka usłyszała już zarzut. Teraz ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem.

Do kradzieży doszło w ubiegłym tygodniu w sklepie odzieżowym w jednej z galerii handlowych na terenie miasta. Właściciel sklepu składając zawiadomienie o przestępstwie powiedział, że płaszcz wisiał na wieszaku tuż przed wejściem do sklepu. Kobieta, która zabrała towar wykorzystała chwilową nieuwagę pracownic sklepu, z wieszaka zabrała damski płaszcz a następnie wyszła ze sklepu. Pokrzywdzony wartość poniesionych strat wycenił na kwotę prawie 600 złotych. 

Ustaleniem danych kobiety, która dokonała kradzieży zajęli się kryminalni z zamojskiej komendy. Okazało się, że czynu tego dokonała prawdopodobnie 55-latka z Zamościa. Wczoraj kobieta została doprowadzona do komendy, gdzie usłyszała zarzut kradzieży.

W miejscu jej zamieszkania policjanci odnaleźli również skradziony płaszcz. Za swój czyn 55-latka poniesie odpowiedzialność i karę, którą może być nawet 5 lat więzienia.

źródło: KMP Zamość

 

Poprzedni artykuł„Serce od Serca” – Zakład Karny w Zamościu wspiera zamojską onkologię.
Następny artykułMinisterialna dotacja dla zamojskiego zabytku.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments