Świętowanie Dnia Kobiet zakończyła uderzeniem w uliczny słup

0
233

Zderzeniem z ulicznym słupem zakończyło się świętowanie “Dnia Kobiet” dla 28-latki kierującej volkswagenem. Kobieta miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkanka gminy Werbkowice ten dzień zakończyła w policyjnym areszcie.

Policjantka w czasie wolnym od służby zauważyła wczoraj kierującą volkswagenem, która stanęła pojazdem obok jej auta na jednym z hrubieszowskich parkingów. Z pojazdu dobiegały głośne rozmowy i śmiech. Potem kierująca odjechała z impetem, a jej jazda wskazywała na to, że może znajdować się pod działaniem alkoholu.

Funkcjonariuszka postanowiła, że pojedzie za nią. Jak się okazało po chwili zauważyła iskry rozprzestrzeniające się z przydrożnego słupa. Kiedy podjechała bliżej okazało się, że jej przypuszczenia potwierdziły się, a ze słupem zderzyła się kierująca wspomnianym volkswagenem.

Kiedy na miejsce przyjechali umundurowani policjanci okazało się, że 28-letnia kierująca z gminy Werbkowice ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Z ustaleń wynika, że w samochodzie znajdowały się jeszcze dwie pasażerki, które wyskakiwały z auta podczas jazdy doznając urazów ciała.

Wczoraj 28-letnia kierująca trafiła do policyjnego aresztu, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Hrubieszów

Poprzedni artykułMinisterialna dotacja dla zamojskiego zabytku.
Następny artykułMyślała, że pomaga bratu. Zasiliła konto oszusta
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments