Kwiaty i upominki dla pań za kółkiem. Policyjna akcja z okazji Dnia Kobiet

0
276
fot. KMP Zamość

Z okazji obchodzonego wczoraj Dnia Kobiet, policjanci zamojskiego ruchu drogowego mieli przygotowane niespodzianki dla Pań za kierownicą. Obok złożenia życzeń z okazji ich święta i wręczenia drobnego upominku, przypominali także o tym jak ważne jest przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego.

Priorytetem dla policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu jest dbanie o bezpieczeństwo na drogach wszystkich jego uczestników. Podczas pełnienia służby nie zapominają jednak o różnego rodzaju świętach. I jest tak było również w wczoraj. Obok życzeń z okazji Dnia Kobiet, na ręce Pań, uczestniczek ruchu drogowego, przekazywali również różę i drobne upominki, w których nie zabrakło odblaskowego gadżetu.

Paniom, które jechały zgodnie z przepisami poza upominkiem i kwiatkiem policjanci przekazywali również słowa uznania za bezpieczną jazdę. Natomiast te Panie, które popełniły drobne wykroczenia mogły liczyć wczoraj na większą wyrozumiałość mundurowych. Za każdym razem jednak policjanci przypominali, że każde wykroczenie drogowe może w konsekwencji doprowadzić do zdarzenia drogowego, dlatego też apelowali o ostrożność na drodze i przestrzeganie przepisów.

Kontrolowane Panie były miło zaskoczone akcją zamojskiej drogówki, a policjanci mają nadzieję, że tego typu przedsięwzięcia przyczynią się do przestrzegania przepisów ruchu drogowego przez wszystkich jego uczestników, a co za tym idzie zwiększy się bezpieczeństwo na naszych drogach.

Z okazji dnia Kobiet policjanci z zamojskiej komendy wszystkim Paniom składają najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz bezpiecznej drogi do realizacji wyznaczonych celów.

źródło: KMP Zamość

 

Poprzedni artykułZmiany dot. osługi interesantów w Wydziale Ewidencji Kierowców i Pojazdów UM Zamość
Następny artykułZagłosuj na film zamojskich licealistów – od Twojego głosu zależy ich zwycięstwo !!!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments