GAIA

Kryminalni zatrzymali mieszkańca Tomaszowa Lubelskiego, który posiadł amfetaminę. Z zabezpieczonej ilości można uzyskać 100 działek narkotyku. 28-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz grozi mu 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim czekali przed domem 28-latka. Z informacji jakie uzyskali, miał mieć przy sobie narkotyki. Tomaszowianin spieszył się do domu. Jak się okazało wracał z Lublina i spieszył do domu, bo był umówiony na gry online z kolegami. Policjanci pokrzyżowali mu plany. Podczas zatrzymania funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, z której można uzyskać 100 działek narkotyku. W trakcie przeszukania mieszkania, ujawnili dodatkowo marihuanę. Po przebadaniu zabezpieczonych substancji okazało się, że to amfetamina.

Tomaszowianin został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, był już karany w przeszłości za posiadanie i udzielanie narkotyków. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Za przestępstwo to grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments