Zaczął wyprzedzać w momencie, gdy sam był wyprzedzany

0
242
fot. KPP Krasnystaw

Trzy auta osobowe uczestniczyły wczoraj w kolizji drogowej w miejscowości Wielkopole (pow. krasnostawski). Ustalenia policjantów wskazują, że jeden z kierowców rozpoczął manewr wyprzedzania pojazdu jadącego przed nim w momencie, kiedy sam był wyprzedzany przez inny samochód. W wyniku zdarzenia jedno auto ,,wylądowało” w przydrożnym rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 14:40 w miejscowości Wielkopole. Dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o zderzeniu trzech aut osobowych, z których jedno znajduje się w rowie. Na miejsce natychmiast pojechały służby ratunkowe. Jak wynika z ustaleń interweniujących policjantów, 23-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw kierujący fordem nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru i rozpoczął manewr wyprzedzania samochodu osobowego marki Nissan jadącego przed nim w momencie, kiedy sam był wyprzedzany przez volkswagena, którym kierował 38-latek z gminy Niedrzwica Duża. Nissanem natomiast kierował 26-latek z gminy Gorzków. Doszło do zderzenia pomiędzy pojazdami, kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku tej kolizji, a kierowca forda został ukarany mandatem, jego konto wzbogaciło się również o 6 punktów karnych.

źródło: KPP Krasnystaw

Poprzedni artykułPowalczą o indeksy AGH
Następny artykułTen film podniesie Was na duchu!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments