Ukradł quada. Policja już go ma.

0
350

Policjanci z Łabuń ustalili podejrzanego, który z terenu posesji mieszkanki gminy Komarów – Osada zabrał quada. Czynu tego dokonał 32-latek z gminy Tyszowce. Podejrzany wkrótce usłyszy zarzut kradzieży i ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem. Policjanci odnaleźli również skradzionego czterokołowca, który wkrótce wróci do właścicielki.

Policjanci z Posterunku Policji w Łabuniach zostali powiadomieni, że na jednej z posesji w gminie Komarów – Osada doszło do kradzieży pojazdu typu quad. Właścicielka zawiadomiła, że kupiła czterokołowca dla wnuczki i przechowywała go w niezabezpieczonym garażu. Na początku lutego pojazd został skradziony z terenu jej posesji. Wartość pojazdu właścicielka wyceniła na kwotę 3 tysięcy złotych.

Wyjaśnieniem sprawy zajęli się miejscowi policjanci. Ustalili dane osoby podejrzanej o zabranie quada. Okazało się, że prawdopodobnie dokonał tego 32-latek z gminy Tyszowce. Mundurowi na terenie posesji 32-latka odnaleźli również skradzionego czterokołowca. Quad wkrótce wróci do właścicielki, a podejrzany usłyszy zarzut kradzieży.

Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież cudzej rzeczy grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułBez operacji w USA Kubuś po prostu się udusi! Zrozpaczona mama chłopca prosi o pomoc
Następny artykułNowe respiratory transportowe od Caritas dla szpitala “papieskiego”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments