„Idź i pomóż”. Spacerowa akcja dobroczynna w Gminie Zamość.

0
311
grafika: GOK Gminy Zamość

Miłośniczki aktywności fizycznej z terenu Gminy Zamość zainicjowały wydarzenie pod nazwą „Dobroczynny Marsz Kobiet – świętujemy, dbamy, pomagamy”, którego głównym celem jest wsparcie podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy „Krok dalej” w Białobrzegach /Gmina Zamość/. Każdy może wziąć w nim udział na dwa sposoby do wyboru.

 

W wydarzeniu można wziąć udział w sposób wirtualny oraz realny. Ten pierwszy zakłada samodzielne spacery w plenerze, indywidualne bądź w grupach, np. w pobliżu swojego domu lub miejsca zamieszkania, bądź też pod dachem, np. na własnej bieżni – zgłaszając swój udział w akcji można jednocześnie wpłacać dobrowolną kwotę na konto podmiotu głównego, tj. Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu, które prowadzi wspomniany Dom „Krok dalej” w podzamojskich Białobrzegach – konto w BNP Paribas SA O/Zamość: 59203 0004 5111 0000 0008 69230, SWIFT: GOPZPLPW z dopiskiem w tytule przelewu: na dowóz uczestników ŚDS w Białobrzegach. 

 

Akcja trwa w terminie 1-14 marca 2021 r. Każdy uczestnik spaceru wirtualnego może podzielić się swoim udziałem i wyczynem za pomocą publikacji własnego postu na stronie wydarzenia, utworzonej na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość „Zamojski GOK Wysokie”, oznaczając komentarz hasztagiem: #idzipomoz.

 

Drugi sposób to realny udział w wydarzeniu głównym, które odbędzie się w dniu 7 marca 2021 r. przy świetlicy wiejskiej sołectwa Skaraszów w godzinach od 10.00 do 14.00. Zamiar udziału w tym wydarzeniu należy potwierdzić na stronie wydarzenia na Facebooku przyciskiem „Wezmę udział” lub telefonicznie: 514 220 006 – zgłoszenia z ramienia Organizatora przyjmuje Agnieszka Tor z Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość. Szczegółowe informacje o udziale w akcji dobroczynnej znajdują się w regulaminie i na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość – nazwa profilu „Zamojski GOK Wysokie”.

 

Wsparcia organizacyjnego dla akcji dobroczynnej udzielają: GOKGZ, Samorząd Gminy Zamość, Sołectwo Skaraszów, Koło Chłopa w Skaraszowie, UKS Azymut Siedliska.

 

-materiał nadesłany

Poprzedni artykuł„Dodaj książce skrzydeł”.
Następny artykułWpadł, gdy odbierał od starszej kobiety 140 tys. zł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments