Rowerzystka potrącona przez samochód. Śmigłowiec zabrał ją do szpitala

0
306
fot. KPP Biłgoraj

Do potrącenia rowerzystki doszło wczoraj w Kajetanówce. W wyniku potrącenia przez kierującego renault, 69-letnia cyklistka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Zgłoszenie o potrąceniu rowerzystki przez kierowcę samochodu policjanci otrzymali wczoraj około godziny 16:00. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kajetanówka w gminie Biłgoraj.

Na miejscu czynności wykonywali policjanci, którzy zabezpieczyli ślady i ustalili wstępnie przebieg zdarzenia. Wynika z niego, że 36 – letni mieszkaniec gminy Biłgoraj, który kierował samochodem marki Renault wjechał w kierującą rowerem 69 letnią kobietę, która poruszała się po lewej stronie jezdni. – informuje Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Kobieta z licznymi obrażeniami ciała została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Jak ustalili policjanci mężczyzna był trzeźwy, z kolei od kobiety pobrano krew do badań. Obecnie policjanci ustalają i wyjaśniają szczegółowo okoliczności i przyczyny zdarzenia.

źródło: KPP Biłgoraj

Poprzedni artykułRMF FM nieoficjalnie: Rząd planuje powrót niektórych obostrzeń.
Następny artykułZAMOŚĆ: Mając blisko 3 promile kierował passatem. Zahaczył o chodnik, którym spacerowała rodzina
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments