Potrącenie pieszej. Kobieta była pijana

0
265
fot. KPP Biłgoraj

Policjanci ustalają dokładne okoliczności potrącenia pieszej 54 latki, do którego doszło wczoraj wieczorem w Goraju. Kobieta, która miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu przechodziła przez jezdnię w miejscu nieoświetlonym, nie posiadała również elementów odblaskowych. Z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

 

Miejsce w którym doszło do wypadku było nieoświetlone, a kobieta nie posiadała żadnych elementów odblaskowych. Jak ustalili policjanci, 54 latka znajdowała się w stanie nietrzeźwości. Miała w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Zarówno 40 letni kierowca suzuki, jak i jego 35 letnia pasażerka (mieszkańcy gminy Turobin) nie odnieśli obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy. Obecnie policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Apelujemy o rozsądek na drodze. Pamiętajmy, że jednym z podstawowych warunków bezpieczeństwa jest widoczność. Dlatego apelujemy do pieszych i rowerzystów o noszenie kamizelek lub innych elementów odblaskowych. Takie postępowanie z pewnością poprawi nasze bezpieczeństwo na drodze.

źródło: KPP Biłgoraj

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Więźniowie ruszyli do odśnieżenia miasta
Następny artykułZAMOŚĆ: 26-latek złość wyładował kopiąc w drzwi do bloku
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments