Czołowe zderzenie BMW i forda. 32-latka w szpitalu

0
245
fot. KPP Biłgoraj

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku dwóch osobówek, do którego doszło wczoraj popołudniu w Radzięcinie, powiat biłgorajski. W wyniku zdarzenia 32-latka, która kierowała fordem trafiła do szpitala. 

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 14:00 w miejscowości Radzięcin, powiat biłgorajski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 33-letni kierowca samochodu osobowego marki BMW na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym za naprzeciwka fordem, którym kierowała 32-letnia mieszkanka gminy Frampol. Kobieta podróżowała z 9-letnim synem. Z miejsca zdarzenia 32-latka została przetransportowana do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznała nie zagrażają jej życiu. Chłopiec nie potrzebował pomocy medycznej i trafił pod opiekę rodziny. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci ustalają  dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Przypominają też, że na drogach panują trudne warunki, jest ślisko i niebezpiecznie: 

Warunki na drogach są trudne, jest ślisko i niebezpiecznie. Pamiętajmy, że nasze zachowanie i podejmowane decyzje na drodze mają wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego.  – przestrzega Joanna Klimek, rzeczniczka biłgorajskiej policji – Brawura i bezmyślność często kończą się dramatem – zarówno dla poszkodowanego, jak i sprawcy zdarzenia oraz ich rodzin. W związku z tym apelujemy do kierowców o zmniejszenie prędkości i rozważną jazdę. 

 

 

Poprzedni artykułZUS wypłacił wyrównania emerytom urodzonym w 1953 r.
Następny artykułZAMOŚĆ: Więźniowie ruszyli do odśnieżenia miasta
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments