Wybuch butli z gazem i pożar w domu jednorodzinnym

0
316

W piątek około południa doszło do pożaru wewnątrz budynku mieszkalnego w miejscowości Tarnogóra. Przyczyną zdarzenia było rozszczelnienie instalacji gazowej. Na szczęście nikt z mieszkańców nie doznał poważnych obrażeń w wyniku tego zdarzenia. Apelujemy o ostrożność, jeżeli mamy wątpliwości co do stanu technicznego butli gazowych czy samej instalacji poprośmy o pomoc fachowca.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek około południa w miejscowości Tarnogóra gmina Izbica. Dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące wybuchu butli gazowej w domu. Na miejsce natychmiast udał się patrol policji oraz straż pożarna i karetka pogotowia. Jak ustalono na miejscu, podczas podłączania butli z gazem doszło do rozszczelnienia instalacji gazowej, w wyniku czego zapaliło się jedno z pomieszczeń mieszkalnych. Na szczęście nikt z mieszkańców nie doznał poważnych obrażeń w wyniku tego zdarzenia.

Policjanci apelują o bezpieczne obchodzenie się z wszelkiego rodzaju urządzeniami gazowymi. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do stanu technicznego butli gazowych czy samej instalacji gazowej, nie ryzykujmy – poprośmy o pomoc fachowca!

źródło: KPP Krasnystaw

Poprzedni artykułPoszukiwany sam przyszedł na komendę. Wziął ze sobą torbę.
Następny artykułOferty pracy z PUP Zamość aktualne na dzień 15.02.2021r.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments