W samej piżamie i z wenflonem w ręce szedł ulicą.

1
318
Szybka reakcja świadka i pomoc ze strony dzielnicowego: sierżanta sztabowego Kamila Miszczaka pomogła uratować 53 -latka. fot. KPP Krasnystaw.

Szybka reakcja i pomoc dzielnicowego pomogła uratować 53 -latka, który wczoraj w samej piżamie szedł ulicami miasta. Mężczyznę kilka minut po zgłoszeniu namierzył policjant i przekazał pod fachową opiekę medyczną.

Wczoraj po godzinie 17:30 dyżurny krasnostawskich policjantów otrzymał nietypowe zgłoszenie dotyczące idącego chodnikiem mężczyzny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż w duży mróz mężczyzna ubrany był jedynie w piżamę, a w ręku miał wkłuty wenflon. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów. Odnalazł go dzielnicowy: sierżant sztabowy Kamil Miszczak, który zauważył opisywanego w zgłoszeniu mężczyznę idącego ulicą Przemysłową. Policjant natychmiast zaoferował pomoc 53-latkowi z Krasnegostawu, który jak się tłumaczył, wyszedł ze szpitala i kieruje się w stronę domu. W niespełna kilkanaście minut mężczyzna został przekazany pod fachową opiekę personelu medycznego. Dzięki szybkiej pomocy mężczyźnie nic się nie stało.

źródło: KPP Krasnystaw

 

 

 

Poprzedni artykułZderzenie dwóch fiatów
Następny artykułGdy załamie sią lód.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mietek

Ja na szczęście tylko po zakupy i w lecie w takim stanie po mieście łaziłem