ZAMOŚĆ: Znaleziono portfel z dużą sumą pieniędzy

0
605
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay

Godną naśladowania postawą wykazał się mieszkaniec Zamościa, który znalazł portfel z dokumentami oraz pieniędzmi i przyniósł go na Policję. Dzięki właściwej postawie, uczciwego mężczyzny, znalezione rzeczy trafią do właściciela. Właściciela znalezionego w taksówce portfela prosimy o jego odbiór w budynku Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

W czwartek mieszkaniec Zamościa na tylnym siedzeniu taksówki znalazł portfel. Wewnątrz znajdowały się pieniądze oraz dokumenty.

Następnego dnia mężczyzna wraz ze znaleziskiem udał się do budynku Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, gdzie przekazał go policjantom. Jak się okazało w portfelu znajdowały się między innymi dowód osobisty, karty płatnicze oraz znaczna suma pieniędzy.

Postawa zamościanina niewątpliwie zasługuje na dużą aprobatę i jest godna naśladowania. Dzięki jego właściwej postawie obywatelskiej odnalezione rzeczy trafią do właściciela.

Właściciel może odebrać zgubę w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, w godz. 8.00 – 15.00 lub po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z dzielnicowym st. asp. Mariuszem Pawlikiem (734 403 705).

źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Drogi są przejezdne, ale warunki do jazdy są trudne
Następny artykułZAMOŚĆ: Świetna wiadomość dla miłośników jazdy na łyżwach
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments